Kas es esmu

izvairieties no nelikumīgiem elektroenerģijas taupīšanas veidiemSveiki! Mani sauc Juris Vītiņš. Man ir 65 gadi. Es dzīvoju Jūrmalā un esmu pensionēts elektriķis. Gadiem ilgi turēju muti ciet un tikai strādāju. Visu savu darba mūžu pavadīju, skatoties, kā elektroenerģijas piegādātāji iedzīvojas bagātībā uz parastā cilvēka rēķina. Savulaik es vēroju, kā cilvēki liek lietā visus iespējamos trikus, lai samazinātu savus elektrības rēķinus un vismaz kaut kādā veidā atvieglotu dzīvi sev un savai ģimenei.

Ļaudis pie manis mēdza nākt ar jautājumu – kā samazināt elektrības rēķinus? Es nezināju, ko viņiem atbildēt. Ieteicu izmantot tieši tos pašus trikus. Tas nebija godīgi. Man bija zināms, ka šie triki nav likumīgi, taču tobrīd tas bija vienīgais risinājums.

Drīz vien es kļuvu par vienu no viņiem. Izmantoju dažādus netīrus trikus. Turklāt niecīgās pensijas dēļ man nācās piepelnīties, lai pietiktu naudas lielo elektrības rēķinu apmaksai.

Pēc daudzajiem darba gadiem un dažnedažādiem izmēģinātiem trikiem man beidzot kļuva zināma atbilde uz iepriekšminēto jautājumu, un nu esmu gatavs tajā padalīties ar visiem citiem. Tieši tāds arī ir šī bloga nolūks. Cilvēkiem ir jāzina! Jūsu rēķini var būt ievērojami mazāki. Man tos izdevās samazināt, un tagad to varat paveikt arī jūs, turklāt tas viss – pilnībā likumīgi.